Заміна фільтрів

Збільшуються витрати палива? Падає потужність? Троїть авто? Глохне? Пора на чистку! Так, так, чистку фільтрів.

Згідно регламенту ТО фільтри підлягають заміні кожні 10 000 км, але в деяких випадках варто робити це навіть частіше. Якість палива на наших заправках далека від ідеальної. Газ в цьому плані не виняток і може містити в собі масу домішок і забруднень, здатних ускладнити нормальну роботу ГБО або взагалі вивести систему з ладу.

Процедура ремонту фільтрів на СТО Профігаз відбувається з дотриманням всіх вимог безпеки. Перед заміною майстри обов’язково перекривають видатковий вентиль на мультиклапані, далі запускають мотор, чекають виходу всього газу у трубках, поки система автоматично не перейде на бензин. Роботи по заміні проводяться без оглядової ями, бо газ в разі витоку має властивість осідати вниз. Якщо є можливість проводимо цю операцію на вулиці.

Заміні підлягають: фільтр грубої очистки газового палива в рідкій фазі і фільтр тонкого очищення парової фази. Перший змонтований безпосередньо на редукторі або в магістралі перед ним, другий встановлюється в магістраль перед форсунками. Після установки фільтру тонкого очищення затягуються хомути, а з’єднання після подачі газу перевіряються на герметичність.

Заміна фільтра грубої очистки. Тут змінний фільтроелемент знаходиться під кришкою (у редуктора Tomasetto). Якщо всередині є бруд, його видаляють за допомогою пістолета зі стисненим повітрям, після чого встановлюють новий фільтроелемент. Разом з фільтром замінюють кільце ущільнювача під кришкою.

Може здатися, що процедура заміни фільтрів досить проста. Але після її виконання потрібна обов’язкова перевірка на герметичність. Зробити її можна і за допомогою звичайного мильного розчину, але тільки професійний шукач витоку дасть 100% гарантію відсутності протікання газу.

Чисті паливні фільтри в ГБО змінять розхідний показник, який призведе до зміни складу паливної суміші, а для нормальної роботи системи буде потрібно провести регулювання. Тут теж не обійтися без звернення на СТО, де професіонали з допомогою спеціального діагностичного обладнання проведуть повну діагностику і регулювання.

 

Записатись на сервіс можна, заповнивши форму

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО