Запах газу

Якщо при експлуатації автомобіля з ГБО в якийсь момент ви почули запах газу – це вірна ознака того, що пора бити на сполох. Виняток може скласти лише короткочасний запах одразу після заправки, адже при знятті заправного пістолета невелика кількість газу потрапляє в атмосферу. В інших випадках слід негайно вжити заходів щодо усунення несправностей.

Газ в вихлопі. Якщо запах газу присутній в вихлопі це швидше за все свідчить про неправильно налаштоване або не відрегульоване обладнання. Процес згоряння в двигуні відбувається неефективно та в випускну систему потрапляють незгорілі залишки повітряно-паливної суміші. Для того щоб усунути цей ефект необхідно звернутись на газове СТО де фахівці зможуть продіагностувати і правильно налаштувати систему.

Запобігти цьому ефекту допоможе регулярне технічне обслуговування відповідно до запропонованого регламенту (кожні 10 000 км). При таких планових візитах на СТО проводиться заміна газових фільтрів, і перевірка всіх систем ГБО, а також діагностика роботи двигуна. У разі виявлення проблем, на СТО зроблять необхідні регулювання і налаштування.

Газ в салоні. Поява запаху газу в салоні автомобіля свідчить про негерметичність системи. При найменшій підозрі НЕГАЙНО перекрийте видатковий вентиль на газовому балоні, провітріть машину відкривши всі двері. Тільки після цього, переконавшись у відсутності запаху газу запустіть двигун на бензині і вирушайте на СТО. Ні в якому разі не відкладайте поїздку на потім.

Причиною запаху в салоні найчастіше стає неякісне обладнання або неправильний монтаж. Найчастіше проблеми виникають з машинами, в яких обладнання змонтовано самостійно або в якій-небудь «горе-майстерні». Такі СТО, заманюючи клієнтів низькою ціною ГБО, дуже часто використовують обладнання вживане або підроблені компоненти, економлять на якості рукавів і витратних матеріалів.

Чим допоможуть на СТО. Повністю локалізувати і усунути витік газу можуть тільки на професійному автогазовому СТО. Використовуючи спеціальний аерозоль або електронний шукач витоків майстри зможуть виявити навіть мікротріщини в газових рукавах або знайти крихітні зазори під ослабленими хомутами.

При перевірці витоків гранична увага звертається на мультиклапан і ущільнювачі, перевіряються всі з’єднання і цілісність магістралі від балона до редуктора. Витоки можуть бути як в місцях підключення редуктора, так і через його ущільнення. Обов’язкова перевірка на цілісність всіх газових рукавів і форсунок. У разі виявлення витоків з’єднання підтягуються, а дефектні рукава, трубки і ущільнення повинні бути замінені новими. Після цього майстер СТО ще раз перевірить всю систему на герметичність щоб остаточно переконатися у відсутності витоків газу.

Якщо ГБО вашого автомобіля зібрано з якісних компонентів і професійно налаштоване, ніяких сторонніх запахів пов’язаних з газом бути не повинно !!!

 

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО