Чистка форсунок

Газобалонне обладнання 4 покоління сьогодні є найпоширенішим при переобладнанні сучасних автомобілів на газ. ГБО – це складна паливна система, що складається з безлічі вузлів і компонентів від різних виробників. Однією з найважливіших складових ГБО 4 покоління є газові форсунки.

За принципом дії газові форсунки аналогічні бензиновим і відповідають за точне дозування і подачу газового палива у впускний тракт при роботі двигуна на газовому паливі. Так як на відміну від бензину, газ надходить до форсунки вже в паровому стані, то використання високоточних розпилювачів не потрібно. Але при цьому у газовій форсунці є безліч важливих параметрів, від яких залежить стабільність і рівномірність роботи двигуна і витрату палива. Серед основних робочих характеристик варто виділити лінійність роботи, час реакції (відгуку) і продуктивність.

ChistkaForsunok2

Всі ці параметри повинні зберігатися протягом усього терміну служби форсунок. Але з урахуванням якості газового палива і наявності в ньому різних домішок робочі характеристики форсунки з часом можуть погіршуватися.
Для відновлення робочих параметрів газові форсунки рекомендується обслуговувати кожні 20-30 тис. км. За регламентом заміна ремкомплекта проводиться кожні 30 000 км. Якщо ж відзначається висока витрата палива, некоректна робота двигуна на газовому паливі або інші перебої в роботі ГБО, це все може свідчити про забруднення форсунок.

ChistkaForsunok4

У мережі є маса описів і відео по самостійному чищенню газових форсунок. При цьому ніхто не гарантує ефективності процедури, а про те, що після обслуговування слід провести обов’язкову тарировку і настройку ГБО і зовсім замовчують. Затіявши самостійну чистку ви можете тільки сподіватися на те, що форсунки будуть забезпечувати необхідні параметри.
Сподіваємося цих аргументів достатньо для того щоб довірити таку відповідальну роботу професійним майстрам спеціалізованого СТО.

ChistkaForsunok1

При демонтажі і розбиранні форсунок майстер, як мінімум, візуально огляне їх на наявність пошкоджень і оцінить ступінь зносу. Після чищення вручну або на спеціальному стенді він збирає форсунки замінивши ремкомплект, а далі виконає їх тарировку, що вимагає використання спеціального високоточного обладнання.

ChistkaForsunok3

Тільки переконавшись в тому, що форсунки забезпечують належні робочі характеристики він встановить їх на автомобіль і зробить регулювання системи за допомогою спеціальної діагностичної програми. Займе вся ця процедура з візитом на професійне СТО не так вже й багато часу, але ви отримаєте гарантовано робочий результат.

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Наші клієнти
               
Наши партнеры
         
Обладнання