ŠKODA KODIAQ: теперь з голландським Prins


Skoda Kodiaq
Skoda Kodiaq

ŠKODA KODIAQ – яскравий представник гармонійного дизайну і чудових позашляхових характеристик. Так само, як і ведмідь-Кадьяк, він потужний і вражаючий. Салон продуманий до найменших деталей: комфортний внутрішній простір, можливості підключення до USB, відділення для зберігання речей і місткий багажник.

У нього відмінні динамічні характеристики і чудова безпека. У 2017 році рівень безпеки ŠKODA KODIAQ був удостоєний максимальної оцінки експертів. За результатами незалежних випробувань, організація Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) присудила першому позашляховику чеського бренду найвищий рейтинг – п’ять зірок.

Skoda Kodiaq: компактный блок управления голландской электроники Prins. Skoda Kodiaq: компатний блок керування голландської електроніки Prins.
Skoda Kodiaq: компатний блок керування голландської електроніки Prins.

Цей повнопривідний автомобіль оснащений сучасним двигуном c прямим уприскуванням палива, з турбонаддувом, об’ємом 2 л і потужністю 180 к.с. І, як, втім, у всіх позашляховиків, у нього є свій мінус – його витрата. Він становить близько 11-13 л / 100 км по місту. Забагато, виходячи з поточних цін на бензин.

Skoda Kodiaq: редуктор eVP-500 и воздушный фильтр от Prins. Skoda Kodiaq: редуктор eVP-500 та повітряний фільтр від Prins.
Skoda Kodiaq: редуктор eVP-500 та повітряний фільтр від Prins.

Ми виправили цей мінус, встановивши на KODIAQ преміальне голландське обладнання Prins VSI DI-3. Це нове покоління інноваційних блоків Prins, повний аналог бензинових блоків з такими ж компонентами, які виробляються компанією Bosch. Функціонал і потенціал цього блоку буде актуальним ще протягом 10 років. Система забезпечує ефективність, продуктивність і плавне водіння. Співвідношення палива становитиме 5/95%, де 5%, це бензин, 95% – газ. А це максимальний рівень заміщення газом на безпосередньому уприскуванні.

Skoda Kodiaq: высокоскоростные форсунки в реечном исполнении. Skoda Kodiaq: високошвидкісні форсунки виконані в формі рейки.
Skoda Kodiaq: високошвидкісні форсунки виконані в формі рейки.

Редуктор eVP-500 – це єдиний в світі повністю електронний редуктор. Він гарантує точний витрата газу в будь-яких умовах експлуатації і розрахований на потужність до 500 к.с. Його ресурсу однозначно вистачить для забезпечення повної потужності даного двигуна.

Форсунки, розроблені японською корпорацією Keihin спільно з Prins, по праву вважаються самими якісними і надійними в світі. Мають високий ресурс роботи на 290 мільйонів циклів (близько 240 000 км) і здатні працювати при високому тиску.

Skoda Kodiaq: тороидальный баллон GREENGAS на 72 л в нише для запасного колеса. Skoda Kodiaq: тороїдальний балон GREENGAS на 72 л в ніші для запасного колеса.
Skoda Kodiaq: тороїдальний балон GREENGAS на 72 л в ніші для запасного колеса.

Тороїдальний балон GREENGAS на 72 л був встановлений в ніші запасного колеса і обладнаний мультиклапаном з 5-ю ступенями захисту Tomasetto AT02 Sprint, класу R67-01.

Більше фото ГБО на ŠKODA KODIAQ в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання