ŠKODA SUPERB : стильна класика


Škoda Superb – великий седан, побудований на модульній платформі Volkswagen Group B6. Є флагманом компанії Škoda Auto. Цікаво, що навіть президент Чехії використовує для службових поїздок та офіційних виїздів Škoda Superb.

Автомобиль комфортен и плавен. Помогает ему в этом 7-ступенчатый робот DSG и двигатель 1.8 TSI на 160 л.с. Двигатель непростой: крутящий момент компенсирован его доступностью с рекордно низких оборотов – начинается с 1250 и держится до 5000. Мощность не взрывная, а растянутая в диапазоне от 1.5 до 4 тысяч.Автомобіль комфортний і плавний. Допомагає йому в цьому 7-ступінчастий робот DSG і двигун 1.8 TSI на 160 к.с. Двигун непростий: крутний момент компенсований його доступністю з рекордно низьких оборотів – починається з 1250 і тримається до 5000. Потужність не вибуховий, а розтягнута в діапазоні від 1.5 до 4 тисяч.

На цей чудовий двигун ми встановили комплект італійського обладнання для двигунів з безпосереднім уприскуванням Landi Renzo Omegas Direct на 4 циліндри. Наприклад, для польського ринку автомобілі Škoda серійно поставляються з обладнанням LandiRenzo під капотом з 0 км. Тобто купуючи в салоні нову Škoda, Ви можете її придбати відразу з даною системою. Ідеальне рішення для господаря, який піклується про свою машину. Заміщення бензину в даному випадку буде в районі 85%: 15% від номінальної витрати буде бензин, а 85% газ пропан-бутан. Блоки управління OMEGAS взаємодіють з системою діагностики OBDII автомобіля через протокол CAN. Це забезпечує точну і ефективну калібрування на етапі налаштування і проведення поглибленої діагностики при роботі на газовому паливі.

Високоякісний редуктор LI10 агрегатується вбудованим електромагнітним клапаном і Рідкофазний фільтром. Редуктор ОЕМ класу, і він забезпечує максимальну тепловіддачу. Кнопка перемикання газ / бензин встановлена в панелі зліва біля рульової колонки, легко проглядається з місця водія.

Багажник в цьому автомобілі просто величезний – це 625 літрів вільної поклажі. На місце докатки встановлений балон Novogas на 54 літра, укомплектований мультиклапаном GreenGas АТ02 Sprint з 5-ю ступенями захисту і класом R67-01.

Більше фото ГБО на Škoda Superb в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання