СТО PROFIGAS: Краща СТО 2018


Конкурс «Краща СТО» в Україні проводиться вже 4 рік поспіль і з кожним новим витком кількість учасників зростає. У 2018 року за перемогу боролися вже 664 станції технічного обслуговування з усіх куточків України. СТО кандидати були розділені за номінаціями для зручності голосування, а сам конкурс проходив в кілька етапів.

Варто нагадати, що в минулому році наша Одеська СТО PROFIGAS була визнана кращою регіональною станцією по встановленню та обслуговуванню ГБО, а в цьому році в номінації «Краща спеціалізована СТО по встановленню та обслуговуванню ГБО» була заявлена ​​СТО PROFIGAS на Бережанській.

Чотири місяці тривала напружена боротьба. На першому етапі, завдяки активному голосуванню наших клієнтів ми вийшли у фінал з великим відривом від конкурентів. При цьому, в фінал за правилами конкурсу вийшли 3 станції, а остаточну долю СТО вже вирішувала експертна комісія зі складу журі.

Але і тут, ми впевнено здобули перемогу, завдяки згуртованому колективу, який доклав максимум зусиль для того, щоб продемонструвати високий професіоналізм та рівень сервісу. За рівнем оснащеності, кваліфікації персоналу та комплексному підходу до роботи, СТО PROFIGAS виявилася кращою серед конкурсантів.

Докладені зусилля і цілеспрямована участь нашої автогазової СТО, закономірно привели її до перемоги в конкурсі, підсумки якого були оголошені 17 грудня 2018 року. На урочистій церемонії нагородження переможців, ми отримали відразу кілька нагород: «Краща СТО по встановленню та обслуговуванню ГБО в Києві» і «Краща СТО по встановленню та обслуговуванню ГБО» (за підсумками конкурсу). А крім цього СТО PROFIGAS потрапила в загальний список ТОП100 СТО України!

Дякуємо всім, хто віддав нам свої голоси і допоміг отримати цей почесний титул!

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання