СТО «ПрофіГаз»: 65 станцій в Україні


Сімейство мережі автогазових СТО «Профігаз» продовжує зростати. До нас приєдналися ще два авторизованих сервісних центри «STAG» в містах Кривий Ріг і Покров.

5 червня 2016 р відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру «STAG» в м Покров. Сервісна станція базується на виробничих потужностях ФОП «Садовий І.О.». варто зауважити, що це вже четверта станція ФОП «Садовий І.О.» і таким чином можна сказати, що до нашої всеохоплюючої мережі приєдналася міні-мережа автогазових СТО. Виробничі площі СТО в м Покров невеликі, але в перспективі цілком можуть бути розширені. У новому АСЦ «STAG» клієнтів завжди чекає професійний рівень установки ГБО і подальшого обслуговування.

В урочистій обстановці 22 червня 2017 р відбулося відкриття Авторизованого Сервісного Центру «STAG» у Кривому Розі. До нашої мережі приєдналася станція технічного обслуговування компанії АвтоПрофіЦентр, яка надає широкий спектр робіт з ремонту та обслуговування автомобілів, а тепер ще й є нашим представництвом по установці ГБО. На території СТО є просторі бокси, магазин автозапчастин та автохімії, кімната відпочинку і кафе. Професійні майстри даної станції займаються газобалонним обладнання вже багато років, проходять регулярне підвищення кваліфікації і готові надати кваліфіковану допомогу і підтримку всім, хто її потребує.

Тепер в нашій мережі вже 65 СТО та відкриття нових тривають.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання