СТО «ПРОФІГАЗ»: вже 25!!!


З максимальною турботою про клієнтів ми продовжуємо розширювати нашу сервісну мережу і з радістю повідомляємо, що в середині квітня 2015 вона зросла до 25 СТО. До Мережі Авторизованих Сервісних Центрів STAG Мережі автогазових СТО “Профігаз” приєдналися нові станції у м. Нікополь і Кременчук.
15 квітня 2015 р. відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” у м. Нікополь на виробничій базі ФОП “Садовій І.О.” Нове СТО має загальну площу в 300 квадратних метрів з трьома постами установки ГБО. Для зручності клієнтів є магазин з продажу ГБО, автомобільних запчастин та автохімії. Офіційна церемонія відкриття була поєднана з семінаром від компанії STAG, на якому були присутні установники м. Нікополя та регіону.
16 квітня 2015 р. відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” в м. Кременчук на базі СПД “Абрамчук В.О.”. Нове СТО площею 250 квадратних метрів відповідає всім сучасним вимогам і пропонує клієнтам повний спектр послуг з установки ГБО і ремонту автомобілів. Для співробітників СТО після офіційної церемонії була проведена презентація новинок ТМ “STAG” (семінар-навчання).
Нагадуємо що всі Авторизовані Сервісні Центри STAG Мережі автогазових СТО “Профігаз” пропонують гарантовану якість виконаних послуг! Більш детальну інформацію про сервісні центри Ви можете дізнатися у розділі Контакти, на сайті stag.com.ua або за телефонами 050 468 8668, 067 468 8668.

Nikopol Kremenchug

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання