SUBARU LEGACY: зухвалий , стильний, та безпечний друг


Subaru Legacy
Subaru Legacy

Subaru Legacy – це повнопривідний седан класу D. Модель виглядає виразно і навіть в якійсь мірі агресивно. Інтер’єр обладнаний якісними оздоблювальними матеріалами і вдосконаленою електронікою. Також в моделі підвищений рівень безпеки за рахунок використання нових технологій Subaru і впровадження системи EyeSight. Це система забезпечує водієві безпечне і комфортне водіння. Наш гість Legacy оснащений оппозітним двигуном. Такі типи двигунів називають боксером, вони є відмінною рисою автомобілів марки Subaru. Стандартний двигун 2,5 літровий силовий агрегат з чотирма циліндрами. Двигун може агрегатуватися з 6-ступінчастою механікою або 5 ступінчастим автоматом. Потужність двигуна 265 л / с. Витрата варіюється від 13л / 100 км і вище, також все залежить від манери водіння водія.

Subaru Legacy : блок управления STAG Q-BOX PLUS.
Subaru Legacy : блок управления STAG Q-BOX PLUS.

Майстри переобладнали автомобіль електронікою STAG Q-BOX PLUS. Система працює по протоколу OBD і завдяки цьому гарантує найбільш підходящий до навантаження двигун і умов роботи впорскування газу

Subaru Legacy : редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP.
Subaru Legacy : редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP.

Щоб забезпечити стабільну вихідну тиску при збільшенні навантаження на двигун, встановили редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP. Дана модель характеризується тривалим терміном експлуатації і має високу ремонтопридатність.

Subaru Legacy: форсунки Hana в Single версии.
Subaru Legacy: форсунки Hana в Single версии.

Для точної та швидкої подачі газу були встановлені форсунки корейського бренду Hana в Single версії, які є найпопулярнішими в світі як в якості так і в ціні. Вони мають одиночне виконання, що дозволяє встановлювати їх максимально близько до місця врізки у впускний колектор.

Subaru Legacy: Тороидалльный газовый баллон GREENGAS на 65 л.
Subaru Legacy: Тороидалльный газовый баллон GREENGAS на 65 л.

Цей компактний седан оснастили тороідальним балоном GREENGAS на 65 л і встановили його в ніші запасного колеса. Балон обладнали мультиклапаном з 5-ю ступенями захисту Tomasetto AT02 Sprint.

Більше фото ГБО на Subaru Legacy в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання