SUZUKI VITARA:японський щит


Suzuki Vitara
Suzuki Vitara

Інша назва даного автомобіля є Escudo, що в перекладі означає щит. І правда, Suzuki Vitara – японський кросовер, який славиться своєю надійністю та безпекою. Ця модель випускається з 1988 року і за довгі роки виробництва заробила свій авторитет на світовому ринку.

Suzuki Vitara: установленная кнопка в салонеSuzuki Vitara: встановлена кнопка в салоні
Suzuki Vitara: встановлена кнопка в салоні

На ділянку монтажу до нас приїхала Suzuki Vitara, об’ємом 1,6 літра, потужністю 120 к.с. і зовсім невеликим пробігом. Майстри вирішили встановити на неї польську електроніку STAG QBox Plus з великим функціоналом, що дає можливість досконалого настроювання ГБО у всіх типах двигунів з розподіленим упорскуванням. Блок управління працює за протоколом OBD і має вбудований емулятор рівня палива.

Suzuki Vitara: блок управления Stag Qbox PlusSuzuki Vitara: блок керування Stag Qbox Plus
Suzuki Vitara: блок керування Stag Qbox Plus

Встановлений редуктор GREENGAS AT09 Nordic відрегульований у заводських умовах і не потребує додаткового налаштування під час монтажу ГБО. Серед його переваг слід зазначити стабільність тиску у всіх експлуатаційних режимах. Також дана модель характеризується тривалим терміном експлуатації та має високу ремонтопридатність.

Suzuki Vitara: редуктор GREENGAS AT09 NordicSuzuki Vitara: редуктор GREENGAS AT09 Nordic
Suzuki Vitara: редуктор GREENGAS AT09 Nordic

Корейські форсунки Hana були встановлені в одиночній версії, мають такі якості як: міцність, стійкість до забруднень, витривалість до підвищених і знижених температур.

Сенсорна кнопка перемикач газ/бензин LED 401 має властивість монтажу під кутом 90 градусів, що дало можливість встановити її поряд з рештою перемикачів зліва від кермової колонки. Завдяки цьому вона виглядає дуже гармонійно, ніби стоїть там із заводу.

Suzuki Vitara: корейские форсунки HanaSuzuki Vitara: корейські форсунки Hana
Suzuki Vitara: корейські форсунки Hana

Тороїдальний газовий балон GREENGAS на 50 літрів було встановлено в ніші під докатку та обладнано мультиклапаном класу R67-01.

Більше фото ГБО на Suzuki Vitara в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання