Тенденції газового ринку 2016


11-12 жовтня в Києві пройшов традиційний міжнародний форум LPG Ukraine 2016, організований «Консалтинговою групою А-95». Цього року участь у форумі взяли понад 190 компаній з 15 країн світу.
IMG_8901
Поділитися своїм баченням ситуації і знайти рішення існуючих на газовому ринку проблем зібралися постачальники зрідженого газу, міжнародні трейдери і оператори найбільших заправних мереж. В рамках форуму були розглянуті питання адміністрування роздрібного податку на нафтопродукти, обговорювалися методи боротьби з тіньовим ринком ЗВГ. Учасникам форуму були представлені доповіді щодо тенденцій світового ринку зрідженого газу і по газовому ринку в Україні.
Директор з оптових продажів ГБО компанії «Авто Газ Глобал Трейдінг» та керівник напрямку Мережі автогазових СТО «PROFIGAS» Волохоненко Ю.Г. представив доповідь про кількість переобладнаних автомобілів в Україні, адже саме вони є основними споживачами ЗВГ. На сьогоднішній день число таких машин в Україні становить приблизно 17% від загальної кількості автомобілів (близько 2 000 000 машин). Тільки за 2015 рік в мережі СТО «PROFIGAS» було переобладнано 20 056 авто, переобладнаних в 2016 році машин буде більше 30 000, а на наступний рік заплановано встановити ГБО ще на 40 000 автомобілів.
IMG_8873
Величезний інтерес присутніх викликала доповідь керівника інженерно-сервісної служби компанії «Авто Газ Глобал» і мережі автогазових СТО «PROFIGAS» Устименко Є.В. про якість газового палива, що відпускається кінцевим споживачам, так як саме ця проблема найчастіше стоїть на першому місці серед тих хто вже експлуатує газові авто та охочих перевести автомобіль на газ. Інженерно-сервісна служба компанії підготувала і надала повний звіт, в якому були розглянуті основні види забруднень, причини їх виникнення та можливі способи запобігання. Всі викладені факти були підкріплені наочними прикладами з нашого архіву, зібраного за багато років роботи.

IMG_8897
Варто зауважити, що вперше оператори ринку почали активно реагувати на зауваження та висловили готовність співпрацювати у цьому напрямку. Адже знаючи не з чуток про проблеми з газовим паливом, ми вже допомагаємо багатьом великим гравцям газового ринку вивести якість їхнього газу на той рівень, який задовольнить більшість споживачів.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання