Toyota 4runner: ГБО як аргумент


Встановлюють ГБО на різні автомобілі, адже на сьогодні це реальний спосіб економити на дорогому бензині. І якщо для більшості авто, які експлуатують на асфальті це справа звична, то для позашляховика здатного підкорювати напрямки за межами цивілізації – це вагомий аргумент.

Toyota 4runner
Toyota 4runner

Для Toyota 4runner установка ГБО це відразу 2 переваги. По-перше, газовий балон це додатковий запас палива, здатний збільшити запас ходу майже вдвічі. По-друге, можливість знизити витрати на паливо, особливо з урахуванням величезної витрати на бездоріжжі, де 6 циліндровий мотор легко може поглинати 30-40 л/100 км.

Toyota 4runner: переключатель слева от рулевого колеса.Toyota 4runner: перемикач ліворуч від рульового колеса.
Toyota 4runner: перемикач ліворуч від рульового колеса.

Щоб стримати цей апетит, на автомобіль був встановлений комплект ГБО на базі польської електроніки STAG QMAX BASIC спеціально призначеної для 6 циліндрових двигунів. При цьому в функціоналі системи немає OBD автоадаптаціі, але є система автоадаптаціі ISA3. Таким чином блок може бути змонтований на машини, де OBD протокол не читається або несумісний.

Toyota 4runner: ГБО STAG QMAX BASIC.
Toyota 4runner: ГБО STAG QMAX BASIC.

З урахуванням потужності в систему змонтований редуктор Tomasetto AT09 Nordic XP, що гарантує безпроблемну роботу на моторах до 245 к.с. А частина впорскування реалізувана за допомогою 6 високошвидкісних форсунок Hana 2001 Single. Під кормою Toyota 4runner встановлений тороїдальний пропан-бутановий балон об’ємом 72 л і це значний запас для далеких вояжів. А за безпеку системи відповідає мультиклапан GREENGAS АТ02 R67-01, що має повний спектр захисних механізмів.

Toyota 4runner: 72-литровый баллон и ВЗУ под бампером.Toyota 4runner: 72-літровий балон і ВЗП під бампером.
Toyota 4runner: 72-літровий балон і ВЗП під бампером.

Більше фото Toyota 4runner з ГБО в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання