TOYOTA 4RUNNER:брутальний японець


Toyota 4Runner
Toyota 4Runner

Toyota 4Runner- класичний позашляховик який виробляє компанія Toyota. Зовнішність 4Runner виконана в грубуватому стилі: значний силует з квадратними арками і ” недобре обличчя ”, робить автомобіль дуже брутальним і точним чоловічим. Також японець не позбавлений сучасних атрибутів – головна оптика прожекторні, світлодіодні ліхтарі і литі колісні диски. .

Toyota 4Runner: блок управления STAG Q-MAX PLUS.
Toyota 4Runner: блок управления STAG Q-MAX PLUS

4Runner оснащений шестициліндровим двигуном V6, 4.0л. Потужність двигуна 273 к.с. Як і будь-який позашляховик він не економічний. Витрата варіюється від 15 л / 100 км і більше. Наші фахівці підібрали і встановили на 4Runner надійну і якісну електроніку польського виробника STAG-QMAX PLUS з функцією пристрою, що зчитує з протоколу OBD, автоматичним скидачем помилок, інтегрованим датчиком тиску і рівня палива.

Toyota 4Runner: редкутор Tomasetto GREENGAS AT13XP.
Toyota 4Runner: редкутор Tomasetto GREENGAS AT13XP

Лінійка редукторів від італійської компанії Tomasetto GREENGAS AT13XP дозволяє насолоджуватися повною потужністю та продуктивністю даного двигуна, так як він оснащений системою динамічної компенсації вихідного тиску. Також ця модель редукторів характеризується максимальною стабільністю роботи та теплообміну. Корейські високошвидкісні форсунки Hana, були встановлені під впускним колектором в одиночному виконанні. Це дозволяє скоротити довжину рукавів від форсунки до врізки, що позитивно впливає на роботу автомобіля на газі

Toyota 4Runner: Тороидальный газовый баллон на 72 л ТМ GREENGAS. Toyota 4Runner: Тороїдальній газовий балон на 72л ТМ GREENGAS.
Toyota 4Runner: Тороїдальній газовий балон на 72л ТМ GREENGAS.

Тороїдальний газовий балон ТМ GREENGAS на 72 літра ідеально підібраний за розміром запасного колеса та встановлений на його місце. Балон оснастили його мультиклапаном GREENGAS AT02 Sprint R67-O1 c 5-ю ступенями захисту.

Більше фото ГБО на Toyota 4Runner в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання