Toyota Camry: з мінімальним пробігом


Доцільність встановлення ГБО безглуздо обговорювати. Газобалонне обладнання – це економічно, екологічно і крапка! Переводять на газ і бюджетні авто і машини преміум-класу, але найчастіше це роблять вже після закінчення офіційної гарантії виробника. І варто сказати, що даремно, адже деякі автогіганти ставлять газ прямо на конвеєрі, а багато імпортерів і дилерів цілком спокійно ставляться до переобладнання нових авто.

Кращий тому доказ Toyota Camry 2017 року випуску, яка приїхала на переобладнання з пробігом 6 969 км. Найпопулярніший в Україні бізнес-седан отримав ГБО від СТО PROFIGAS і це найкращий доказ того, що нам довіряють!

Toyota Camry: ГБО в подкапотной части.Toyota Camry: ГБО в підкапотній частині.

Встановлена на цей автомобіль система базується на польській електроніці STAG QBOX PLUS. Вибір редуктора пав на італійський Landi Renzo LI10 AM, а за впорскування відповідають корейські одиночны форсунки Hana 2001 Single. Цей інтернаціональний комплект відмінно підходить для 2,5-літрового мотора потужністю 181 к.с.

Кормова частина комплекту: тороідальний балон GREENGAS об’ємом 54 л, мультиклапан GreenGas AT02 R67-01 і ВЗУ змонтоване нашими фахівцями в лючок поруч з бензиновою заправною горловиною.

Toyota Camry: тороидальный баллон GREENGAS объемом 54 л.Toyota Camry: тороідальний балон GREENGAS об'ємом 54 л.

Тепер Toyota Camry має значно збільшений пробіг на сумарній заправці, забезпечує своєму власникові не тільки почуття гордості і впевненості на дорозі, але і значну економію витрат на паливо. А головне в тому, що власник починає економити з ГБО вже з перших кілометрів пробігу.

Після установки ГБО, за умови пробігу 15 000 км/рік:
Економія складає близько 2500 грн./міс.*
Окупність автогазової установки приблизно 9 міс.*
*при вартості за літр: бензин – 31,50 грн, газ – 12,00 грн

Більше фото ГБО на Toyota Camry дивіться в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання