TOYOTA CAMRY: рідкісна класика


Унікальність Toyota Camry в тому, що це відмінний автомобіль як для великої родини, так і для комфортних бізнес-поїздок для ділових людей. Нерідко її можна зустріти на парковках міських адміністрацій, великих компаній і корпорацій. Її привабливий, стильний зовнішній вигляд з неабиякою часткою агресивності в дизайні вказує на її винятковість. Відмінна динаміка, м’який хід, чудовий комфорт, розкішна передня панель – мабуть, це один з найпопулярніших седанів у світі, серед тих, які можуть похвалитися цими якостями.

К нам на PROFIGAS приехала Camry 2016 года в кузове, именуемом в народе как «шестидесятка», в редком гибридном исполнении. Главное в этой Camry– гибридная силовая установка, состоящая из двигателя внутреннего сгорания 2,5л, мощностью 181 л.с., который работает по циклу Миллера и электромотора, которые трудятся попеременно через сложную планетарную передачу. Машина успевает разменять первую сотню за 8,1 секунды, а расход топлива составляет около 8л/100км. Это не так много, но владельцу нашего сегодняшнего гостя хотелось бы экономить еще больше. И мы ему, конечно, в этом помогли. До нас на PROFIGAS приїхала Camry 2016 року в кузові, іменованому в народі як «шестидесятка», в рідкісному гібридному виконанні. Головне в цій Camry- гібридна силова установка, що складається з двигуна внутрішнього згоряння 2,5л, потужністю 181 к.с., який працює по циклу Міллера і електромотора, які працюють поперемінно через складну планетарну передачу. Машина встигає розміняти першу сотню за 8,1 секунди, а витрата палива становить близько 8л / 100км. Це не так багато, але власнику нашого сьогоднішнього гостя хотілося б економити ще більше. І ми йому, звичайно, в цьому допомогли.

На автомобіль був встановлений комплект преміальної італійської електроніки Landi Renzo Omegas EVO, який сповідує концепцію виняткової якості. Перевагою блоку управління Omegas Evo є надійність і висока точність функцій калібрування, які дозволяють швидко і бездоганно налаштувати автомобіль.

Високоефективний редуктор Landi Renzo LІ10 OEM рівня володіє хорошим теплообміном, відмінною продуктивністю, надійністю і тривалим терміном служби. Саме такі редуктори встановлюються на конвеєрі Alfa Romeo і Lancia.

Форсунки EVO в Україні заслужили славу дуже надійних; окремі примірники виходжують по 400-500 тисяч км. Продуктивність, ресурс і виняткова рівномірність паливовоподачі – основні їх показники.

Тороїдальний балон «GREENGAS» на 65 л. ми встановили в ніші запасного колеса. Балон був обладнаний мультиклапаном AT02 з 5-ю ступенями захисту. А кнопку-перемикач газ / бензин компактно розмістили в ряду інших перемикачів в передній панелі автомобіля.

Більше фото ГБО на Toyota Camry в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання