TOYOTA COROLLA:консервативна надійність


Toyota Corolla
Toyota Corolla

Зазвичай в автомобілях цього бренду потрібно міняти лише витратні матеріали. Комфортна, надійна, з відмінним керуванням та симпатичним дизайном у нас на переобладнанні Toyota Corolla.

Обладнана двигуном Corolla об’ємом 1.6 л. та потужністю 132 л.с. Дуже вдала машина для помірної їзди містом. Її витрата бензину вважається середньою для седанів такого класу, близько 10 л/100 км. А, встановивши на автомобіль ГБО, окрім економії, ви додатково збільшуєте запас його ходу вдвічі.

Toyota Corolla: блок управления LR. Toyota Corolla: блок керування LR
Toyota Corolla: блок керування LR

Наші майстри встановили преміальний італійський комплект газового обладнання Landi Renzo Omegas EVO, який є популярною системою серед світових автовиробників та відповідає екологічним нормам Євро 6. Такі автогіганти як Toyota, Suzuki, Skoda, Renault, Peugeot, Fiat, Jepp та ін., випускають свої автомобілі прямо з конвеєра вже із заводським ГБО Landi Renzo.

Блок управління працює за протоколом OBDII, щоб отримувати і контролювати бензинові корекції під час роботи на газовому паливі, і компенсувати мінливість якості та складу газу.

Toyota Corolla: редуктор LI10. Toyota Corolla: редуктор LI10
Toyota Corolla: редуктор LI10

Одноступінчастий редуктор LI10 оснащений запобіжним, електромагнітним клапанами та вбудованими фільтрами.

Форсункова рейка GIRS12 спроектована та протестована для забезпечення високої продуктивності та точної подачі газової суміші. Характеризуються високим ресурсом роботи та безшумністю.

Перемикач газ/бензин має 5 світлодіодів, які сигналізують про резервний залишок газу в балоні, а вбудований зумер повідомляє про помилки та збої в роботі системи.

Toyota Corolla: форсуночная рейка GIRS12. Toyota Corolla: форсуночна рейка GIRS12
Toyota Corolla: форсуночна рейка GIRS12

Всі компоненти газової системи Landi Renzo Omegas EVO підбираються та тестуються безпосередньо на одному заводі у спеціальному науково-дослідному центрі. Він складається з випробувальних стендів двигунів, симуляторів, стендів вимірювання потужності, кліматичних приміщень та передових лабораторій, де понад 200 інженерів та дослідників проводять складні тести та перевірки. Це дає нам бездоганну якість всіх компонентів системи.

Toyota Corolla: баллон GREENGAS на 57 литров. Toyota Corolla: балон GREENGAS на 57 літрів
Toyota Corolla: балон GREENGAS на 57 літрів

Тороїдальний балон GREENGAS на 57 літрів був встановлений в ніші для запасного колеса і обладнаний мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту того ж бренду.

Більше фото < https://profigas.ua/gallery/toyota-corolla-2‎">ГБО на TOYOTA COROLLA в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання