TOYOTA HIGHLANDER: великий хлопчик


З машинами також, як і з чоловіками. Іноді йдеш і бачиш їде автомобіль, наприклад, Volvo. Якщо проводити аналогію з чоловіком, то він стильний, елегантний, дорогий. Або, наприклад, BMW 7-серії, 1993 року випуску – він же навпаки «зухвалий, як куля різкий», з ним багато проблем, але з ним весело. І є такі як Toyota Highlander: великі, брутальні, витривалі і комфортні. Саме такий автомобіль у нас сьогодні на переобладнанні. Цей п’ятидверний універсал Тойота Highlander поєднав в собі переваги позашляховика і кросовера, чудово підходить для поїздок по місту і бездоріжжю. Highlander – оптимальне поєднання впевненого для агресивного стилю водіння, виразного дизайну і безумовної надійності, яка стала візитною карткою автомобілів Toyota.

Обладнаний наш гість V-подібним шестициліндровим 2GR-FE мотором, об’ємом 3,5 л і потужністю 270 к.с. Як і у всіх двигунів Toyota, у нього надійний і стабільний агрегат. Ресурс його роботи становить мінімум 350 000 (не менше 500000) км. Витрата палива у цього авто стартує від 15л / 100 км.

Наші фахівці підібрали і встановили на Highlander якісну і надійну електроніку польського виробника AC Spolka Akcyjna STAG-300 QMAX PLUS з функцією пристрою, що зчитує з протоколу OBD, автоматичним скидачем помилок, інтегрованим датчиком тиску і рівня палива.

Редуктор був встановлений останній італійської розробки компанії Tomasetto GREENGAS AT13XP. Може працювати на автомобілях з потужністю двигуна до 373 к.с. Такий собі монстр серед редукторів. Даная модель характеризується тривалим терміном експлуатації і має високу ремонтопридатність. Система динамічної компенсації тиску дозволяє виключити осідання по тиску при навантаженні на двигун і забезпечити максимально стабільну вихідну тиск.

Високошвидкісні форсунки Hana 2001 Single виготовлені в Кореї і мають кращі робочі характеристики і тривалий ресурс роботи до 250 000 км.

Тороідальний газовий балон на 72 літра був встановлений на спеціальні кронштейни під днищем автомобіля і обладнаний мультиклапаном, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Toyota Highlander в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання