TOYOTA PRADO:престижному авто – престижне обладнання


TOYOTA PRADO
TOYOTA PRADO

2021 випуску. Трохи більше ніж 8000 км пробіг. Новий, надійний та потужний автомобіль, який ми раніше показували вам у сторіс – TOYOTA LAND CRUISER PRADO, друзі. Укомплектований автомобільними шинками по повній, з неперевершеною динамікою, безпекою та комфортом. Звичайно, такому престижному авто – лише престижне обладнання.

PRADO агрегатований 6-циліндровим двигуном, об’ємом 4 л та потужністю 282 л.с. Чи є можливість економії, якщо авто обсяг двигуна 4 або більше літрів? Так, звичайно, відповімо ми. Це однозначно забезпечить преміальне голандське обладнання PRINS.

TOYOTA PRADO: блок управления PRINS. TOYOTA PRADO: блок керування PRINS
TOYOTA PRADO: блок керування PRINS

Ключові компоненти даної системи OEM рівня, відповідають найсуворішим правилам та сертифікатам, класифікації R67-01 та R115. Блок управління AFC 2 – серце автогазової системи Prins VSI-2.0, що управляє усіма її можливостями. Має розширені діагностичні функції, 32-бітний процесор та вбудований емулятор форсунок.

TOYOTA PRADO: форсунки Keihin. TOYOTA PRADO: форсунки Keihin
TOYOTA PRADO: форсунки Keihin

Редуктор Prins характеризується стабільністю тиску, має клапан скидання надлишкового тиску, вбудований датчик температури та опційне підключення до MAP.

Форсунки Keihin, розроблені спільно з японською корпорацією та компанією Prins, забезпечують бездоганну якість та надійність. Мають відмінні лінійні характеристики і служать до 290 мільйонів циклів (250 000 км).

TOYOTA PRADO: редуктор PRINS. TOYOTA PRADO: редуктор PRINS
TOYOTA PRADO: редуктор PRINS

Перемикач газ/бензин акуратно вписався ліворуч від рульової колонки в зоні інших перемикачів завдяки своєму компактному дизайну та адаптивному підсвічуванню, колір якого можна підібрати до підсвічування приладової панелі авто.

TOYOTA PRADO: внешний тороидальный баллон GREENGAS на 89 л. TOYOTA PRADO: зовнішній тороїдальний балон GREENGAS на 89 л
TOYOTA PRADO: зовнішній тороїдальний балон GREENGAS на 89 л

Зовнішній тороїдальний балон GREENGAS на 89 літрів був встановлений під багажником на місці запасного колеса і обладнаний мультиклапаном Tomasetto AT02 Sprint з 5-ма ступенями захисту.

Більше фото < https://profigas.ua/gallery/toyota-land-cruiser-prado-2 ‎">ГБО на TOYOTA LAND CRUISER PRADO в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання