TOYOTA LAND CRUISER: підкорювач доріг


Toyota Land Cruiser
Toyota Land Cruiser

Флагманський позашляховик Toyota Land Cruiser. Міцний, надійний. Випускається японською компанією Toyota Motor Corporation ще з 1951 року і є самим «довгограючим» серед всіх інших автомобілів Toyota. У яких тільки інтерпретаціях він не перебував: і кабріолет, і хардтоп, і вантажівка, і універсал. Даний джип завоював величезну популярність серед автолюбителів. Особливо це торкнулося Австралії, де тестують модель Land Cruiser серед місцевого рельєфу і в складних температурних умовах. В Україні ж цей SUV за популярністю входить в першу десятку лідера продажів. І не дарма. Будь-яке дорожнє покриття перетворюється в цілком пристойне, але правда тільки якщо сидиш в його салоні.

Наш сьогоднішній гість агрегатован 8-циліндровим двигуном, об’ємом 4,6 л і потужністю 318 к.с. Його потужний, але жвавий двигун бере розгін до першої сотні за 8,6 секунд. Бензину ж споживає від 20 л / 100 км, в залежності від манери їзди власника.

Toyota Land Cruiser: блок управления польской системы STAG QMAX PLUS. Toyota Land Cruiser: блок керування польської системи STAG QMAX PLUS.
Toyota Land Cruiser: блок керування польської системи STAG QMAX PLUS.

Для цього велетня ми підібрали обладнання, що відповідає всім його експлуатаційними характеристиками, встановивши на нього польський STAG QMAX PLUS. Дана система працює по протоколу OBD, що гарантує найбільш підходящий до навантаження двигуна і умов роботи впорскування газу. Функція автоадаптаціі ISA3 може розпізнавати замкнутий і розімкнутий статус паливної петлі, і проводить точний збір еталонної карти бензину, яка включає і температуру двигуна.

Toyota Land Cruiser: редуктор GreenGas AT09 Nordic XP и 2 фильтра паровой фазы газа. Toyota Land Cruiser: редуктор GreenGas AT09 Nordic XP та 2 фільтри парової фази газу.
Toyota Land Cruiser: редуктор GreenGas AT09 Nordic XP та 2 фільтри парової фази газу.

Для підтримки його потужних характеристик, ми встановили на нього 2 редуктора GREENGAS AT09 Nordic XP в новій модифікації – компактний, надійний продукт італійського виробництва. У конструкцію регулювального гвинта був доданий привід, а в конструкції клапана надлишкового тиску, розташованого на мембрані, добавлена напрямна під привід регулятора тиску газу. Завдяки цим змінам виробник гарантує абсолютно стабільну і тиху роботу редуктора Nordic.

Toyota Land Cruiser: форсунки Hana 2001 Single. Toyota Land Cruiser: форсунки Hana 2001 Single.
Toyota Land Cruiser: форсунки Hana 2001 Single.

Високошвидкісні форсунки HANA корейського виробництва були встановлені в одиночному виконанні Single, що буде гарантувати швидку і точну подачу газового палива в циліндри двигуна.

Toyota Land Cruiser: тороидальный баллон на 89 л GREENGAS. Toyota Land Cruiser: тороїдальний балон на 89 л GREENGAS.
Toyota Land Cruiser: тороїдальний балон на 89 л GREENGAS.

Величезний балон в тороідальному виконанні GREENGAS на 89 літрів ми встановили під багажником і обладнали його мультиклапаном Томасетто, класу АТ02. Мультиклапан відповідає єдиним приписами ЄЕК ООН R67-01.

Більше фото ГБО на Toyota Land Cruiser .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання