TOYOTA RAV4 HYBRID: і знову гібрид на газі


Турбота про навколишнє середовище все частіше турбує людство. Мінімальні огріхи кожного з нас переростають у глобальні проблеми всього суспільства. Кожен день ми стикаємося з автомобільною технікою в прямому чи переносному значенні. Серед міської суєти або сільських просторів, нас оточують дороги і машини. Ми живемо в хмарі викидів вуглекислого газу. Приїжджаючи до нас на СТО, кожен клієнт усвідомлено чи ні вибирає турботу про зовнішнє середовище. Адже поставивши газ, він може бути впевнений, що його автомобіль буде виділяти СО2 при згорянні палива в рази менше ніж на бензині і, тим більше, дизелі. При цьому він ще і суттєво економить свій бюджет.

Среди автолюбителей ходят споры что же выбрать: гибридный автомобиль или ГБО? Поскольку и гибридная установка, и ГБО сокращают расходы на топливо. Но мало кто задается вопросом, почему бы не выбрать и то, и то. Наш сегодняшний клиент выбрал универсальный вариант – он будет экономить с помощью гибридной силовой установки, и заправлять машину газовым топливом. А мы в свою очередь позаботились о том, чтобы газовая система работала максимально гармонично как на гибриде, так и на газе: в ее работу запрограммированы специальные алгоритмы работы в паре с гибридной силовой установкой. Серед автолюбителів ходять суперечки що ж вибрати: гібридний автомобіль або ГБО? Оскільки і гібридна установка, і ГБО скорочують витрати на паливо. Але мало хто задається питанням, чому б не вибрати і те, і те. Наш сьогоднішній клієнт вибрав універсальний варіант – він буде економити за допомогою гібридної силової установки, і заправляти машину газовим паливом. А ми в свою чергу подбали про те, щоб газова система працювала максимально гармонійно як на гібриді, так і на газі: в її роботу запрограмовані спеціальні алгоритми роботи в парі з гібридною силовою установкою.

Toyota RAV4 – цей кросовер оснащений двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь, а також іонним, ємністю в 120 Ач. До сучасного RAV4 з ефектним дизайном, спортивним характером і високою якістю обробки, Hybrid додає надзвичайні емоції від управління і підвищений комфорт.

Автомобіль Toyota RAV4 Hybrid 2017 року випуску обладнаний 4-циліндровий двигуном на 2.5 л, 180 к.с. Він є непоганим балансом в міру динамічного і бережливого силового агрегату. Наші фахівці встановили на нього преміальний комплект голландського обладнання Prins. Блок управління компактно розмістився поряд зі штатним бензиновим блоком, сконструйований і виготовлений компанією Bosch. Редуктор Prins гарантовано забезпечить достатню продуктивність двигуна, так як відрізняється хорошим запасом по потужності, швидко прогрівається, тому перемикання на газ відбувається оперативно і в холодну пору року також.

Тороїдальний балон GREENGAS на 54 літра був встановлений в ніші для запасного колеса, обладнаний мультиклапаном з 5-ю ступенями захисту, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Toyota RAV4 Hybrid в галереї.

 

  • Юрій 21 May 2021

    Доброго дня. В яку суму обійдеться обладнати гбо rav4 hybrid 2017 ??? Які умови, гарантії?

    Ответить
  • Вероника 26 May 2021

    Доброго дня! В якому місті цікавить переобладнання?

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання