Toyota Sequoia: газ про запас

Toyota Sequoia: ГБО PROFIGAS
Toyota Sequoia: ГБО PROFIGAS

Величезний повноприводник Toyota Sequoia один з найбільш монументальних представників японського автопрому. Автомобіль популярний на багатьох ринках і в Україні не є винятком. Про це можна судити навіть за статистикою звернень на наше СТО, де Sequoia дуже часті гості, адже переобладнання такого авто можна довіряти тільки справжнім профі.

Під капотом Sequoia трудиться мотор V8 об’ємом 5,7-літра, а його потужність складає значні 381 к.с. Але навіть при таких значних характеристиках витрата (понад 30 л/100 км) занадто велика для того щоб експлуатувати авто на дорогому бензині. А єдине вірне рішення в цьому випадку – переобладнання Toyota Sequoia на газ.

Toyota Sequoia: ГБО на V8 (5.7 л).Toyota Sequoia: ГБО на V8 (5.7 л).
Toyota Sequoia: ГБО на V8 (5.7 л).

Підбираючи комплект ГБО для Toyota Sequoia, ми традиційно спиралися на функціональність і збереження експлуатаційних характеристик. Роботою автогазової системи керує електронний блок STAG QMAX PLUS. За потужністю двигуна підібрані два редуктора GreenGas AT13 Antartic Super (2х340 к.с.), а впорскування реалізовано 8 високошвидкісними одиночними форсунками Hana 2001 Single.

Toyota Sequoia: баллон GreenGas 59 л.Toyota Sequoia: балон GreenGas 59 л.
Toyota Sequoia: балон GreenGas 59 л.

Запас газу теж вийшов відповідним, адже під кормою в просторі рами, цілком вистачило місця для монтажу зовнішнього тороїдального балона GreenGas (89 л) з мультиклапаном GreenGas AT02 R67-01, що забезпечує максимальну безпеку системи.

Більше фото ГБО на Toyota Sequoia в галереї.