TOYOTA SEQUOIA: надійний титан


Якщо ти багато і далеко їздиш, обов’язково потрібен витривалий автомобіль, який не підведе тебе будь-яких дорожніх і погодних умовах. Звичайно, це повинен бути позашляховик. У ньому почуваєшся не тільки комфортно, але і надійно. Але також відчуваєш, як впевнено від тебе вислизають грошові кошти, витрачені на бензин. Тому що велика машина – великі витрати.

І саме така машина сьогодні у нас на переобладнанні – велика і красива Toyota Sequoia в рестайлінгу. Дизайнери не дарма прозвали її як «секвойя», адже вона і справді асоціюється з великим і міцним деревом. Що стосується інтер’єру, то там вона така ж простора і комфортна. Центральна консоль розділена на дві частини, панель приладів має 9-дюймовий дисплей з радіо, функцією голосових команд і навігацією. Трьохрядні сидіння комфортно розміщують до восьми осіб, тому Toyota Sequoia дійсно зручна для тривалих поїздок великою компанією або родиною.

Агрегатована Toyota Sequoia 5.7-літровим V8, потужністю на 381 к.с. Витрата палива на такому двигуні варіюється від 20 до 30 л / 100 км, в залежності від манери їзди власника. Хоча вважається, що в порівнянні з її розмірами, це стандартні показники.

Оснастили ми Секвойя газовим обладнанням польського виробника AC S.A., системою STAG QMAX PLUS. Ця система є останньою і технічно вдосконаленої в сімействі контролерів Q-генерації. Поєднує в собі великий пакет вбудованих опцій, у числі яких: розширена функція пристрою, що зчитує OBD c автоскидуванням помилок, вбудовані емулятори рівня палива FLE-FC і FLE-JC і емулятор тиску палива FPE-A.

Для такого потужного титана, як даний мотор, потрібно встановити 2 таких же потужних редуктора італійської марки GREENGAS, версію AT13 XP, який має функцію динамічної компенсації вихідного тиску, а його мембрани виготовлені з матеріалів стійких до агресивних домішок, що знаходяться в газовому паливі.

Газові форсунки корейського виробника HANA були встановлені в версії Single, що дозволило їх змонтувати максимально близько до впускного колектора для максимально точної і швидкої подачі газової суміші в циліндри двигуна.

Зовнішній газовий балон GREENGAS на 89 літрів ми встановили під кормою авто і обладнали його мультиклапаном Tomasetto з 5-ю ступенями захисту, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Toyota Sequoia в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання