TOYOTA TUNDRA: ГБО по-дорослому


Пікап Toyota Tundra один з найяскравіших представників японського автопрому. Монументальний і брутальний автомобіль вдало компонує в собі високі експлуатаційні характеристики, імідж ковбоя і всю преміальну начинку, яку тільки можна собі уявити. Toyota Tundra (2014 р.в.) в спецверсії 1794 Edition коштує на нашому ринку близько 50 тисяч доларів, і це за «умовно БВ».

Toyota Tundra 1794

Під капотом пікапа-велетня трудиться і належний йому 5,7-літровий мотор V8. Потужність силового агрегату становить 381 к.с., а крутний момент – 500 Нм. І навіть якщо врахувати, що двигун цілком перетравлює 92-й бензин, то його витрата (понад 30 л / 100 км) все одно дуже висока для того щоб експлуатувати авто на дорогому бензині. Тому власник прийняв безкомпромісне рішення, переобладнати авто на газ, з чим і звернувся до фахівців нашого СТО, адже таку машину довіряти можна тільки справжнім професіоналам.

Toyota Tundra: ГБО на 5,7-литровый V8.Toyota Tundra: ГБО на 5,7-літровий V8.

При виборі ГБО для Toyota Tundra ми традиційно запропонували оптимальний комплект, що забезпечує збереження всіх експлуатаційних характеристик авто. Роботою автогазової системи керує електронний блок управління STAG QMAX PLUS. За потужністю двигуна підібрані два редуктора GreenGas AT13 Antartic Super (2х340 к.с.). А за впорскування відповідають 8 високошвидкісних одиночних форсунок Hana 2001 Single.

Toyota Tundra: наружный тороидальный баллон на 89 л.Toyota Tundra: зовнішній тороідальний балон на 89 л.

В простір рами під вантажним відсіком інтегрований пропан-бутановий тороїдальний балон GreenGas (89 л) з мультиклапаном GreenGas AT02 R67-01. Але схоже власник даного авто занадто любить далекі вояжі і незалежність від заправок. Адже забираючи машину після переобладнання, він відразу ж поцікавився, чи можна буде поставити ще пару балонів у вантажний відсік. Звичайно ж, ми готові це реалізувати в будь-який момент, адже в наявності завжди є великий асортимент балонів. Але поки що машина намотує перші кілометри з одним газовим резервуаром, а щасливий власник вже економить.

Більше фото ГБО на TOYOTA TUNDRA в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання