Статті

Акція!

Літня акція на переобладнання на GREENGAS TERRA


Далі

Реєстрація ГБО: сертифікація по-новому

З 2020 року набули чинності нові правила перереєстрації автомобіля з ГБО. Тепер в процедуру включена обов'язкова сертифікація ГБО.
Далі

Чим небезпечне ГБО? ГБО безпечно!

Одним з найважливіших побоювань перед установкою ГБО на автомобіль є безпека системи. Але сучасні автогазові установки навіть безпечніше штатної бензинової системи.
Далі

З точністю до літра

Індикатор рівня газу в балоні показує лише приблизне значення, а хочеться точніше? Є рішення, що дозволяє дізнатися обсяг в балоні з точністю до літра.
Далі

ГБО: 4-е покоління краще, ніж 6-е?

Двигуни з прямим впорскуванням палива стають все популярнішими, і на сьогоднішній день зустрічаються практично у всіх автовиробників.
Далі

Поради: підготовка ГБО до весни

З приходом тепла необхідно задуматися не тільки про зміну шин, але і провести комплексне ТО автогазової системи. Це дозволить уникнути безлічі типових проблем в теплу пору року.
Далі

ГАЗ не винен!

Автомобілі їх вузли і агрегати схильні до поломок, адже природне зношування ніхто не відміняв. Але чи завжди автомобілісти можуть правильно визначити причину ...
Далі

Чи варто готувати ГБО до зими?

Про те, що машину треба готувати до зимового сезону знають всі. А про те, що ГБО теж вимагає сезонного обслуговування багато хто і не здогадується.
Далі

Бортовий комп'ютер для ГБО

STAG GAS COMPUTER може бути корисним для більшості автомобілістів, які експлуатують автомобіль на газовому паливі
Далі

Як вибрати мізки для ГБО

Спробуємо на прикладі модельної лінійки ГБО STAG від польського виробника AC S.A. розібратися на якій з ЕБУ варто звертати увагу при виборі автогазової установки на автомобіль.
Далі

ГБО на двигун з прямим впорскуванням

Двигуни з прямим впорскуванням палива позиціонуються як економічні та екологічні, але якщо на такий мотор встановити ГБО ефект виходить ще більш відчутним.
Далі

Міфи про ГБО

Незважаючи на популярність ГБО, навколо нього до цих пір існує безліч міфів, які часто не мають під собою ніякого підгрунтя. Спираючись на наш багаторічний досвід і знання, розвіємо найпоширеніші серед них.
Далі

Ремонт ГБО

Навіть найякісніше ГБО іноді не обходиться без ремонту, а ця процедура вимагає великих знань і високої кваліфікації персоналу.
Далі

Яке ГБО краще встановити?

Щоб домогтися максимального ефекту від економії, необхідно знати, яке ГБО краще поставити на свій автомобіль. У цій справі вам допоможе професійна консультація.
Далі

Як запобігти вибуху ГБО

Багато хто чув, що газ в ГБО іноді вибухає, але тільки професійні фахівці та досвідчені водії знають, наскільки насправді надійне газобалонне обладнання.
Далі