FIAT FIORINO: спритний помічник


Fiat Fiorino
Fiat Fiorino

У народі такі автомобілі називають ніжно «пиріжок». Дійсно, дуже милі автомобілі зовні, вони не відрізняються особливою потужністю і характером. Компактвен FIAT FIORINO один з таких. Невеликі, але місткі автомобілі за типом FIORINO часто використовуються в робочих цілях. Вони легкі, маневрені, мало затратні і користуються популярністю в логістичних компаніях, таксі та не тільки. В кабіні водія вистачає місця, щоб організувати будь-яку роботу: різні відсіки і кишеньки для зберігання речей, просторий бардачок, тримач для документів. Слід тільки сісти за кермо і почати працювати) Але власника як будь-якого бізнесу, так і просто авто хвилює його бюджет. І заощадити витрати на бензин він може більше, витративши один робочий день для установки ГБО на такий автомобіль.

Fiat Fiorino: блок управления польской системы STAG Go Fast. Fiat Fiorino: блок керування польської системи STAG Go Fast.
Fiat Fiorino: блок керування польської системи STAG Go Fast.

Обладнаний FIAT FIORINO бензиновим двигуном на 1,4 л, потужністю 77 к.с. Хоч він і маленький, але досить продуктивний, возить вантаж на 610 кг вільно. А тепер він став ще і економніше. Наші майстри встановили на нього газове обладнання. Електроніка була обрана польського виробника АС Spolka Akcyjna 4-го покоління STAG GoFast. Система оснащена сучасним програмним забезпеченням на базі 32-х розрядного процесора, з простим калібруванням, офіційною гарантією 2 роки і компактними розмірами.

Fiat Fiorino: итальянский редуктор GREENGAS AT09 NORDIC . Fiat Fiorino: італійський редуктор GREENGAS AT09 NORDIC .
Fiat Fiorino: італійський редуктор GREENGAS AT09 NORDIC .

Серед переваг встановленого редуктора GREENGAS AT09 NORDIC варто відзначити стабільність тиску в усіх експлуатаційних режимах. Також дана модель характеризується тривалим терміном експлуатації і має високу ремонтопридатність. Редуктор NORDIC в технічному і конструктивному плані – це оригінальна італійська продукція, яку виготовляють на виробничих потужностях компанії Tomasetto.

Fiat Fiorino: штоковые форсунки GREENGAS тип 30. Fiat Fiorino: штокові форсунки GREENGAS тип 30.
Fiat Fiorino: штоковые форсунки GREENGAS тип 30 . Fiat Fiorino: штокові форсунки GREENGAS тип 30 .

Форсунки GREENGAS тип 30 прості в обслуговуванні, а завдяки змінним жиклерам можуть бути встановлені на двигуни різної потужності. Серед переваг GREENGAS тип 30 варто виділити невисоку гучність при роботі і простоту калібрування.

Кнопка-перемикач газ / бензин була акуратно вмонтована в кишеньку на передній консолі. Її добре видно з водійського місця, і водій точно не пропустить сигнал, коли газ уже буде закінчуватись.

Fiat Fiorino: тороидальный газовый баллон NOVOGAS на 42 л под багажником.Fiat Fiorino: тороїдальний газовий балон NOVOGAS на 42 л під багажником .
Fiat Fiorino: тороидальный газовый баллон NOVOGAS на 42 л под багажником. Fiat Fiorino: тороїдальний газовий балон NOVOGAS на 42 л під багажником.

Тороїдальний газовий балон NOVOGAS на 42 літра встановили під багажником і обладнали його мультиклаіпаном Tomasetto з 5-ю рівнями захисту, в числі яких електромагнітний, протипожежний, швидкісний, зворотний клапани і автоматичний відсікач на 80%. Також мультиклапан оснащений механічним вентилем для перекриття подачі газу.

Більше фото ГБО на Fiat Fiorino в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання