MAZDA CX-5: ГБО на SKYACTIV


CX-5 – компактний кросовер японської компанії Mazda, який здобув завидну популярність завдяки своїм збалансованим якостям. І при всій сукупності інноваційних технологій, що використовуються в цьому авто, витрата 2,5-літрового мотора становить близько 8 л/100 км. Цифра ніби й невелика, але ж навіть її можна «зменшити».

Mazda CX-5
Mazda CX-5

Звичайно, знизити саму витрату не вийде, але можна підмінити паливо, так щоб мотор споживав дешевший газ. І до певного моменту з цим були труднощі, так як технологія SKYACTIV в якій використовується спеціальний алгоритм прямого впорскування бензину була непідвладна більшості установників ГБО.

Mazda CX-5: пропан-бутановый рудуктор STAG R01.Mazda CX-5: пропан-бутановий рудуктор STAG R01.
Mazda CX-5: пропан-бутановий рудуктор STAG R01.

На сьогоднішній день ситуація змінилася, і фахівці PROFIGAS пропонують відразу кілька готових рішень ГБО на SKYACTIV. Безпосередньо на цю MAZDA CX-5 встановлено ГБО STAG, та ще й в повному комплекті, так як власник вирішив взяти участь в конкурсі 3хSTAG від польського виробника.

Mazda CX-5: высокоскоростные газовые форсунки STAG W03.Mazda CX-5: високошвидкісні газові форсунки STAG W03.
Mazda CX-5: високошвидкісні газові форсунки STAG W03.

Керує роботою автогазової системи електроніка STAG-400 DPI, яка має спеціальні прошивки для 2,5-літрових двигунів SKYACTIV з кодами PYY1/PY-VPS. Нормалізацією тиску займається редуктор STAG R01, який гарантує стабільні робочі характеристики в системах потужністю до 250 к.с., а за впорскування відповідають швидкісні одиночні форсунки STAG W03, встановлені максимально близько до місця врізки у впускний колектор.

Балон GREENGAS на 54 літра з мультиклапаном GREENGAS AT02 Sprint R67-01 розташувалися в ніші запасного колеса. А заправленого газу тепер вистачить майже на 500 км, що значно збільшує сумарний запас ходу. І навіть якщо врахувати, що заміщення бензинового палива становить понад 75%, то це цілком суттєва економія.

 

 • Александр 3 2020

  сколько стоит и какое поколение и название газовой установки можно поставить на Мазду СХ-5 с 2.0 литровым бензиновым движком 2018 года ?

  Ответить
 • Вероника 4 2020

  Добрый день!На Мазду 2.0 SKYACTIV можно установить ГБО 4го поколения, но со специальной электроникой, которая позволит оставить подачу бензина так, чтобы бензиновые форсунки не вышли из строя. Можем предложить 2 варианта комплектации: 1) Электроника STAG 400 DPI (Польша) обеспечивает замещение 25-30% бензина/70-75% газа, редуктор Tomasetto (Италия), высокоскоростные форсунки Hana (Корея). Ресурс работы форсунок 150-200 тыс.км 2) Комплект Landi Renzo Direct (Италия) обеспечивает замещение 20% бензина/80% газа. Баллон вместо докатки ставили на 54л на такое авто. Для более подробной консультации оставьте Ваш номер телефона

  Ответить
 • Степан 22 2021

  После установки обородувания чек бьётся?

  Ответить
 • Вероника 25 2021

  Доброго дня. При правильному налаштуванні системи, проблем не виникає. Якщо і з'являється, то це можна вирішити. Зараз акція і діють знижки, для більш детальної иформации по остаточній ціні в період акції залиште контактний номер телефону та Вас набере наш менеджер, або наберіть 067-636-36-36

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання