HYUNDAI SANTA FE: вища ступінь безпеки


Hyundai Santa Fe
Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe вважається одним з найбезпечніших сімейних автомобілів у світі. Напевно тому цей кросовер настільки популярний, що часом компанія Hyundai не справлялася із забезпеченням наявного попиту.

В ієрархії кросоверів компанії Hyundai Santa Fe займає друге місце після найбільшого повнорозмірного кросовера Hyundai Palisade, будучи субфлагманом компанії. У нас в гостях на СТО був 5-місний Santa Fe 3-го покоління в рейсталінговій версії з бензиновим турбомотором 2.0 (264 к.с.). Як і у будь-якого позашляховика витрата палива у цього автомобіля чималий. На сотню кілометрів він становить 10-14 літрів, в залежності від режиму їзди водія.

Переобладнання таких немаленьких автомобілів на газ — найкраще рішення! Так і зробив наш клієнт.

Hyundai Santa Fe: блок управления польской системы STAG 400 DPI. Hyundai Santa Fe: блок керування польської системи STAG 400 DPI.
Hyundai Santa Fe: блок керування польської системи STAG 400 DPI.

Для даного автомобіля була обрана електроніка STAG 400 DPI з газовим блоком управління, який ідеально поєднується з системами безпосереднього впорскування бензину. Контролер має вбудований адаптер для зв’язку з бензиновим блоком управління по протоколах OBD II / EOBD.

Після його настройки, в процентному співвідношенні витрата газу і бензину складе 70/30% відповідно, що істотно заощадить власникові авто гроші на паливо.

Hyundai Santa Fe: мощный редуктор GREENGAS AT13XP с системой динамической компенсации выходного давления . Hyundai Santa Fe: потужний редуктор GREENGAS AT13XP з системою динамічної компенсації вихідного тиску .
Hyundai Santa Fe: потужний редуктор GREENGAS AT13XP з системою динамічної компенсації вихідного тиску .

Редуктор був підібраний з наявністю системи динамічної компенсації, щоб забезпечити компенсацію вихідного тиску при збільшенні навантаження на двигун. З цим завданням чудово впорається італійський редуктор GREENGAS AT13XP, вироблений на потужностях компанії Tomasetto. До того ж він уже відрегульований в заводських умовах і не вимагає додаткового налаштування при монтажі ГБО.

Hyundai Santa Fe: высокоскоростные форсунки Hana 2001 в исполнении Single . Hyundai Santa Fe: високошвидкісні форсунки Hana 2001 у виконанні Single .
Hyundai Santa Fe: високошвидкісні форсунки Hana 2001 у виконанні Single .

Встановлені в одиночному виконанні високошвидкісні форсунки Hana 2001 Single забезпечують високу продуктивність і дуже точно дозують подачу газу в будь-якому діапазоні навантажень і при будь-яких умовах роботи двигуна. Ці корейські форсунки по праву вважаються найбільш передовими на сьогоднішній день.

Hyundai Santa Fe: внешний тороидальный баллон на 72 л, GREENGAS. Hyundai Santa Fe: зовнішній тороїдальний балон на 72 л, GREENGAS .
Hyundai Santa Fe: зовнішній тороїдальний балон на 72 л, GREENGAS .

Тороїдальний балон GREENGAS був встановлений нашими майстрами під кормою автомобіля і обладнаний мультиклапаном Tomasetto з 5-ю ступенями захисту, класу АТ02. Даний мультиклапан забезпечує довговічну, надійну і ефективну роботу.

Високі витрати на бензин позаду. Тепер власник авто відчуває спокій і свободу руху, фокусуючись лише на важливих і кращих моментах в житті.

Більше фото ГБО на Hyundai Santa Fe в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання