NISSAN ROGUE: вибір прагматика


Купити автомобіль не в Україні зараз настільки легко і просто, як придбати в інтернеті одяг або побутову хімію. Діджіталізація підкорює наш світ по повній, ми все більше відтісняє живе спілкування і брудні в мережевий павутині. Такі реалії сучасного світу. Але скрізь потрібно знаходити свої плюси. Пам’ятайте, як раніше? Хочеш машину? Їдеш на автомобільний ринок, товчешся серед маси людей, ходиш вибираєш «не биту, чи не фарбовану», вас чіпляє кожен продавець і агітує купити саме у нього автомобіль. Ви ходите пів дня і нічого в результаті не купуєте. Або купуєте з дуже обмеженого вибору щодо ваших уподобань. А зараз? Годину часу і машина в тебе в «кошику».

Так ось. Все частіше і частіше до нас їдуть автомобілі з США. Одним з найпопулярніших кросоверів, які зараз «тягнуть» з Америки – це Nissan Rogue. Ця модель почала випускатися в 2013 році і випускалася до 2020.

Rogue – це американська версія європейського Nissan X-Trail, є найкращим компромісним варіантом співвідношення ціна / якість. Преміальні кросовери Rav4 і Honda CR-V, а також Ford Escape відчутно дорожче, а нижче сходинки в ієрархії стоять Jeep Patriot, Cherokee і Mitsubishi Outlander. У Rogue чудові споживчі характеристики, досить просторий великий салон. Є модифікації з 3-тя рядами сидінь, простий і надійний двигун. Слід зазначити, що ці машини зустрічається досить рідко з мотором 2,0 л з безпосереднім уприскуванням, MR20DD, але їх намагаються не привозити, тому що Rogue це вибір прагматика, який вміє рахувати гроші і знає, чого хоче.

Двигун 2,5 л, модифікація QR25DE, 170 к.с. Його середня витрата палива по місту становить 12л / 100 км. На бензині, в перерахунку на гроші, – це 400 грн + -. При переобладнанні на газ, ми отримуємо показники в 14л газу / 100 км і 220 грн в грошовому еквіваленті.

Для переобладнання цієї машини, ми вибрали преміальну італійську систему компанії Landi Renzo, протестовану на сумісність компонентів на етапі формування комплекту. Ця компанія виробляє ГБО з 1954-¬го року і є світовим лідером у виробництві газобалонного обладнання. ГБО Landi Renzo встановлюється більшістю світових автовиробників (Renault, Peugeot, Citroen, Opel, Fiat і Mercedes Benz, Toyota, BMW, Mini, Volkswagen, Chevrolet, Dacia, Daihatsu, Chrysler, Ford, Seat, Skoda, Suzuki і ін.) Прямо на конвеєрі, але є в арсеналі італійської компанії і високоякісні комплекти для індивідуальної установки.

Слід зазначити, що блок управління Landi Renzo працює по протоколу OBDII через протоколи K і CAN для повної і точної її діагностики. Блок управління системою СНД (я правда не знаю, що це саме, може розписати?) Може керувати частковим запуском на бензині. Система OMEGAS гарантує високу продуктивність і максимальну ефективність протягом тривалого часу.

Для підтримки повної потужності даного двигуна був обраний редуктор OEM рівня LI10 Oversize, який гарантує безперебійну роботу за будь-яких температурах за бортом автомобіля.

Встановлені форсунки GIRS12 мають високий ресурс роботи, стійкі до будь-яких домішок в газі, а так само пройшли безліч спеціалізованих тестів в самих різних експлуатаційних умовах і в результаті підтвердили свою високу якість.

Тороїдальний балон на 54 літра ТМ GREENGAS був встановлений в нішу для запасного колеса і обладнаний мультиклапаном АТ02 Sprint також ТМ GREENGAS, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Nissan Rogue в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання