Мережа ПрофіГаз – вітаємо нові СТО


Мережа автогазових СТО «Профігаз» продовжує освоювати нові регіони і міста. Тепер вектор нашого розвитку спрямований на західні регіони і в цей раз до нашої мережі приєдналися СТО в м Хмельницький, Чернівці, Луцьк та Рівне.

4 листопада 2016 р відбулося урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру «STAG» в м Хмельницький. Нова станція технічного обслуговування розташувалася на потужностях ФОП «Гаврищук В.П.» і пропонує клієнтам висококласний сервіс по встановленню та обслуговуванню ГБО. На СТО є два окремих поста для установки газобалонного обладнання, а персонал станції налічує понад 20 осіб. Для оперативного вирішення питань ремонту на території СТО є склад запчастин. Також є магазин з продажу ГБО, а для клієнтів, які очікують свій автомобіль, є окрема кімната відпочинку.

profigas-hmelnickiy

У м.Чернівці Авторизований Сервісний Центр STAG відкритий 6 листопада 2016 року. Одна з найавторитетніших в місті СТО, що належить ФОП «Лавринюк А.В.», отримала високий статус АСЦ і тепер готова зустрічати нових клієнтів вже в складі мережі автогазових СТО «Профігаз». Досвідчений персонал станції технічного обслуговування займається тільки установкою і обслуговуванням ГБО в повній відповідності з усіма мережевими стандартами. У боксах використовується все сучасне і необхідне для монтажу та обслуговування обладнання.

profigas-chernovtsy

Продовженням урочистостей стало відкриття Партнерського Сервісного Центру «STAG» в м Луцьк. 10 листопада 2016 року до сімейства «Профігаз» приєдналася СТО ФОП «Попов І.А.». Фахівці цієї СТО працюють з газобалонним обладнанням з 2007 року і пропонують клієнтам професійне обслуговування будь-яких автогазових систем. На СТО є 2 окремих поста для установки ГБО, а крім цього СТО проводить ремонт і повну діагностику автомобілів. На даний момент триває модернізація станції техобслуговування і вже незабаром на СТО з’явиться кімната для клієнтів.

profigas-luck

Завершенням даного циклу стало урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру «STAG» в м.Рівне. 11 листопада 2016 року в склад мережі «Профігаз» увійшла станція технічного обслуговування «Грандмастер», яка працює на ринку установки ГБО з 2008 року і пропонує своїм клієнтам самий високоякісний сервіс. На СТО є три окремих поста для установки ГБО і кімната для клієнтів. Крім цього, компанія «Грандмастер» планує зайнятися дрібнооптовим та роздрібним продажем газобалонного обладнання в своєму регіоні.

profigas-rovno

Таким чином, мережа сервісних центрів STAG мережі незалежних автогазових СТО «Профігаз» збільшилася ще на 4 станції технічного обслуговування, які можуть запропонувати своїм клієнтам високу якість монтажу і професійне обслуговування найсучаснішого ГБО торговою маркою STAG.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання