Toyota Prius з ГБО: вдала комбінація


Переобладнання гібридних автомобілів на газове паливо для фахівців СТО PROFIGAS – справа звична. Навіть з урахуванням того, що Toyota Prius має комбіновану силову установку з традиційного ДВЗ і електродвигунів, бензинову систему живлення можна запросто перевести на газ. Це робить автомобіль ще більш економічним, і значно збільшує запас ходу на повній заправці бензинового баку та газового балону.

Toyota Prius: двигатель гибрида отлично работает на газовом топливе.Toyota Prius: двигун гібрида відмінно працює на газовому паливі.

При цьому Toyota Prius дозволяє легко вирішити ще і проблему розміщення самого газового балону. У той час, як більшість автовласників після встановлення ГБО замислюються про набори для швидкого ремонту шин, або возять запаску просто в багажнику, японський гібрид практично без втрати багажного простору дозволяє розмістити і балон, і докатку.

Toyota Prius: пропан-бутановый баллон GreenGas на 44 л.Toyota Prius: пропан-бутановий балон GreenGas на 44 л.

Встановлена ззаду силова батарея в заводському виконанні передбачає дворівневе підпілля. В нижній частині розташовано запасне колесо, яке прикриває пластиковий ящик, і все це закрито підлогою багажника. Саме ця концепція дозволяє встановити в нішу запаски внутрішній тороїдальний балон на 44 л, а над ним розмістити докатку, і навіть залишиться місце для дрібного начиння. При цьому балон GREENGAS підібраний в точній відповідності з нішею запаски, завдяки постійній наявності на складах понад 150 різних за розміром балонів.

Після установки ГБО, за умови пробігу 15 000 км/рік:
Економія складає близько 1000 грн./міс.*
Окупність автогазової установки приблизно 18 міс.*
*при вартості за літр: бензин – 31,50 грн, газ – 12,00 грн

Більше фото ГБО на Toyota Prius дивіться в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання