Монтаж ГБО 4 покоління

До переваг газобалонної системи 4-го покоління відносяться:

 • сумісність з більшістю двигунів сучасних автомобілів;
 • робота з різними видами палива – метан або пропан-бутан;
 • високоточне дозування газового палива;
 • автоматичне керування роботою газової системи і двигуна;
 • збереження динамічних характеристик автомобіля при роботі на газі;
 • перевищення витрат газу в порівнянні з бензином не більше 10%;
 • виключення виникнення зворотних хлопків;
 • відповідність вихлопу стандарту токсичності Євро-6.

Принцип роботи газобалонного обладнання 4 покоління увазі уприскування газу у впускний колектор через форсунки. Робота газових форсунок аналогічна бензиновим – вони подають газ в колектор максимально близько до впускних клапанах. Регулювання і настройка ГБО 4 покоління вимагає застосування спеціалізованого ПЗ. Фахівці компанії Profigas допоможуть у підборі системи і встановлять її в мінімальні терміни.

Переваги ГБО 4 покоління

ГБО 4 покоління може бути встановлено на широке коло сучасних легкових і вантажних автомобілів. Різні виробники, серед яких Landi Renzo, STAG (AC Spolka), Tomasetto, Valtek та інші, пропонують системи, які підходять для будь-яких автомобілів.

Хочете отримати консультацію по ГБО 4 покоління? Надішліть заявку прямо зараз!

 • Имя*
  0
 • Контактный телефон*
  1
 • Город*
  2
 • Email*
  3
 • Комментарий*Опишите кратко цель Вашего обращения
  4
 • 5

Конструкція і робота

ГБО 4 покоління – це система розподіленого уприскування газу (для інжекторних двигунів) складається з газового редуктора, фільтра тонкого очищення і форсунок. Керує роботою всієї системи електронний блок управління, який обробляє інформацію отриману зі штатного ЕБУ автомобіля, а також безлічі різних датчиків.
Газ під тиском подається по магістралі в підкапотний простір з балона. Після електромагнітного клапана (опціонально буває суміщений з газовим редуктором) він надходить в редуктор, що знижує тиск до 2 Бар.

GBO4nukr

При використанні пропан-бутанового палива в редукторі відбувається перехід з рідкої фази в пар, який супроводжується зниженням тиску і сильним зниженням температури. Для кращої випаровуваності редуктор вимагає постійного підігріву за рахунок рідини з системи охолодження. З редуктора газове паливо надходить до форсунок через фільтр очищення парової фази. Жиклери форсунок підключаються до штуцерів подачі палива встановленим у впускний колектор, максимально близько до впускних клапанах
Газовий ЗБУ за допомогою вбудованого ПО розраховують потрібний час відкриття газових форсунок грунтуючись на часу уприскування, розрахованому бензиновим контролером. Застосовувані в електронному блоці управління алгоритми враховують безліч параметрів отриманих від штатного ЕБУ автомобіля і сумісні з найновішими контролерами уприскування, обладнаними системою діагностики OBD. Це дає можливість використовувати в автомобілі дві паливних системи, що не конфліктують між собою.

Вартість і комплектація
Переобладнання на газ автомобіля в Україні досить швидко окупається, а з приємними цінами компанії Profigas стає по-справжньому швидким і вигідним. Сучасне обладнання, підходить на будь-які типи двигунів і якщо Ви хочете отримати розумну економію, сміливо звертайтеся до нас для установки ГБО 4, в тому числі і ГБО для двигунів з прямим впорскуванням. Ми здійснюємо кваліфіковану установку, а також повний спектр гарантійних і післягарантійних послуг для ГБО 4 покоління. Доступні наступні варіанти комплектації:
Комплектація «Економ» – відносно недорогі, але надійні комплектуючі, що відмінно зарекомендували себе на практиці. Вартість варіанту для 4 циліндрів становить від 11 500 грн., Для 6 циліндрів – від 16 500 грн.

Комплектація «Стандарт» це форсунки із збільшеним ресурсом і контролер з розширеним функціоналом. Для 4 циліндрів ціна складе від 13 500 грн., 6 циліндрів – від 18 500 грн., 8 – 21 500 грн.

Комплектація «Преміум» – швидкість роботи, неймовірна надійність, тривалий ресурс і еталонну якість компонентів. Обладнати 4 циліндри коштує приблизно 17 000 грн., 6 – від 22 000 грн., 8 – від 30 000 грн.

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Наші клієнти
             
Наши партнеры
       
Обладнання