VOLKWAGEN BEETLE: маленький, та не скромний


Цей злегка прикрашений і притрушений снігом маленький красень, хоч і маленький, але зовсім не скромний. Особлива форма кузова автомобіля надає йому нотку ексклюзивності і привертає увагу оточуючих на дорозі.

Volkwagen Beetle досить спритний, маневрений і дуже зручний для міста автомобіль. Він агрегатирован досить потужним для його габаритів 5-циліндровим двигуном, об’ємом 2,5 л і потужністю 170 к.с. Тому він дуже ненажерливий, адже витрата палива на 100 км у нього становить більше 10-12 літрів. І щоб заощадити на паливі, що не зменшуючи потужних характеристик даного авто, наші фахівці підібрали до нього максимально підходяще і якісне обладнання.

Встановлена електроніка польського виробництва STAG Q-MAX Plus поєднує в собі набір функцій, які роблять управління системою ГБО практично автономною. А підключення до системи бортової діагностики OBDII зробить настройку максимально точною.

Потужний редуктор Tomasetto AT09 Nordic XP оснащений системою динамічної компенсацією тиску, що дозволяє досягти зростання вихідного тиску газу при збільшенні навантаження на двигун. Таким чином, ця система дозволяє забезпечувати потрібний вихідній тиск газу для підтримки оптимальної роботи форсунок.

Що стосується форсунок, ми підібрали якісні і швидкісні форсунки HANA, воістину найкращі на нашому ринку. Вони забезпечують максимально точне дозування палива, не вимагають тарировки і їх трудовий ресурс становить понад 200 000 км пробігу.

Хоч обсяг багажника і невеликий, але тороидальний балон на 47 літрів чудово помістився в ніші запасного колеса. Балон був обладнаний мультиклапаном GREENGAS AT02 Sprint, класу R67-01.

Кнопка перемикання газ / бензин була акуратно захована в кишені зліва від рульової колонки. До неї є легкий доступ, але вона непомітна іншим пасажирам і не відразу зрозуміло, що автомобіль належить до газобалонної сім’ї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання