Установка ГБО: сеанс одночасної гри


Установка ГБО на автомобіль справа нехитра, але вимагає самого відповідального ставлення: підібрати комплект, оформити замовлення, прийняти машину, встановити і налаштувати автогазову систему. Більшість СТО справляються з цим алгоритмом протягом одного дня, деякі з них здатні переобладнати навіть 2-3 машини одночасно, а ось в найкоротші терміни обслужити цілий автопарк, під силу лише обраним.

СТО «ProfiGas» відноситься якраз до таких. Фахівці з установки і виробничі площі станції технічного обслуговування дозволяють одночасно проводити встановлення ГБО на 7-8 автомобілів за один день. Тому володіючи великим автопарком, який ви зважитеся перевести на газ, ви завжди можете звернутися до нас. Саме так і вчинив один з наших клієнтів, для якого ми вже переобладнали на газ більше 30 автомобілів.

Renault Dokker: переоборудование целыми автопарками.Renault Dokker: переобладнання цілих автопарків.

Зовсім недавно територію СТО покинула чергова партія RENAULT Dokker Van. На всі машини були встановлені однакові комплекти газобалонного обладнання:

  • Електроніка STAG QBOX PLUS
  • Редуктор GREENGAS AT09 Alaska Super
  • Форсунки GREENGAS тип 30
  • Фільтр парової фази з булпреновым фільтроелементом
  • Зовнішній тороїдальний балон GREENGAS на 44 л
  • Мультиклапан Tomasetto АТ02 R67-01

Renault Dokker: под капотом ГБО от ProfiGas.Renault Dokker: під капотом ГБО від ProfiGas.

Всі системи були змонтовані і налаштовані за один день, а на завершення наші фахівці зробили точне налагодження автогазових систем під час руху, щоб забезпечити працездатність системи в різних експлуатаційних режимах.

Renault Dokker: переключатель бензин/газ.Renault Dokker: перемикач бензин/газ.

Тепер підкапотні конячки цих чудових трудяг харчуються газовим паливом, що при щоденній експлуатації цілого автопарку дає відчутну економію на бензиновому паливі. А для комерційного транспорту це суттєвий плюс.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання