Монтаж ГБО 2 покоління

Переваги використання газобалонної системи 2-го покоління:

 • простота і надійність конструкції;
 • мінімальну присутність електроніки;
 • висока ремонтопридатність в звичайних умовах;
 • доступна непрофесіоналові настройка і діагностика;
 • недороге обладнання і вартість його монтажу.

Залежно від двигуна вашого автомобіля використовуються і різні покоління газобалонного обладнання. Класичне і досить поширене ГБО 2 покоління використовують для установки на карбюраторні двигуни, мотори з одною бензиновою форсункою чи інжекторним впорскуванням палива. Враховуючи ймовірність виникнення зворотних хлопків важливою технічною умовою установки ГБО 2 покоління є металевий впускний колектор. У автомобілів після 2001 року колектор може бути виконаний з пластика, а значить він потребує ГБО 4 покоління.

Переваги ГБО 2 покоління

Це найпростіша система впорскування газового палива. Вона невибаглива до установки, експлуатації і ремонту. Її монтаж не вимагає висококваліфікованого обслуговування; це переважно механічний пристрій, з мінімумом електронних вузлів і відсутністю складної програмної складової. Придбати ГБО 2 покоління можна в інтернет-магазині AutogasMarket.

Конструкція і принцип дії

У балоні, що традиційно встановлюється в кормовій частині автомобіля, пропан-бутан міститься в рідкій фазі під тиском до 16 атмосфер. Через мультиклапан газ під тиском подається в паливну (газову) магістраль, яка і підводить його в підкапотний простір. Тут на вході пропан-бутан спочатку потрапляє в електроклапан з вбудованим паливним фільтром, який уловлює і відокремлює з газу смоляні і тверді речовини.

GBO2ua

При активації режиму їзди на газі, електроклапан відкривається, і рідкий пропан-бутан надходить у двоступеневий вакуумний або електронний редуктор-регулятор. Тут він переводиться з рідкої фази в парову, за рахунок підігріву редуктора від системи охолодження, а тиск газу знижується в першій камері до 2 атм. і далі в другій до 0,5 атм. Після цього під впливом розрідження утвореного всередині впускного колектора працюючого мотора, газ з другого ступеня редуктора всмоктується через змішувач і надходить у карбюратор або колектор (інжекторний варіант), після чого подається в циліндри.

Хочете отримати консультацію по ГБО 2 покоління? Надішліть заявку прямо зараз!

 • Имя*
  0
 • Контактный телефон*
  1
 • Город*
  2
 • Email*
  3
 • Комментарий*Опишите кратко цель Вашего обращения
  4
 • 5

Вартість переходу на ГБО 2 покоління

Завдяки компанії Profigas переобладнання вашого автомобіля буде економічно вигідним. Ми пропонуємо лояльні ціни не обладнання і його монтаж, а також сервісне і гарантійне обслуговування. Доступні наступні варіанти компоновки ГБО другого покоління:

Система живлення «Карбюратор» включає клапан бензину, редуктор, перемикач газ / бензин, змішувач і дозатор газу. Відповідно моделі автомобіля підбирається балон з мультиклапаном. Ціна – від 8000 грн.

Система живлення «Інжектор» – крім стандартного набору, в систему додається емулятор бензинових форсунок. Ціна для моноінжектора – від 8500 грн., Інжектора – від 9000 грн.

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Наші клієнти
             
Наши партнеры
       
Обладнання