VOLKSWAGEN JETTA: просто компактний та комфортний


Німецькі автомобілі славляться своєю якістю, надійністю і безпекою. І Volkswagen Jetta не став винятком. Легкокерований, комфортний седан середнього класу, був побудований на платформі моделі Golf. Тільки це вже не хетчбек, а повноцінний седан, який зовні дуже схожий з ще однією моделлю концерну Volkswagen Polo Sedan. Що, до речі, викликає суперечку у автомобільних експертів, адже Jetta все ж варто на порядок вище Polo.

Цікаво, що Volkswagen Jetta спеціально створювалася для ринку США, де не надто люблять мініатюрні хетчбеки і там вона є досить популярною моделлю. Власники таких авто і в Україні люблять їх за спокійну, розмірену і комфортну їзду.

Обладнується Volkswagen Jetta 2-літровим агрегатом з потужністю 150 к.с. Недивлячись на всю компактність і не дуже велику потужність цього седана, витрата бензину становить 11 л / 100 км. Для установки газового обладнання для нього була обрана електроніка GREENGAS AERO з функцією адаптації по протоколу OBD і потужним процесором, що гарантує швидкість і стабільність роботи ГБО у всіх експлуатаційних режимах.

Серед переваг встановленого редуктора GREENGAS AT09 Nordic варто відзначити стабільний тиск в усіх експлуатаційних режимах. Також такі редуктора є оригінальним італійським обладнанням, які виробляються на потужностях компанії Tomasetto.

Форсунки ми використали GREENGAS Flash, які мають прямий канал проходження газового палива і спеціальне внутрішнє тефлонове покриття, що значно знижує тертя внутрішніх елементів, а також протистоїть маслянистим домішкам, не даючи форсункам «залипнути».

Кнопка перемикання газ / бензин легко проглядається з водійського місця, так як її наші майстри встановили в панелі зліва від керма.

Багажне відділення у цього автомобіля мало не найбільше в своєму класі. Підібравши максимально відповідний за розміром ніші запасного колеса тороїдальний балон, ми встановили його обсягом на 54 л, обладнавши при цьому мультиклапаном GREENGAS AT02 Sprint з 5-ю ступенями захисту.

Більше фото ГБО на Volkswagen Jetta в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання