Volkswagen Tiguan: Prins на білому коні


Volkswagen Tiguan відмінний повнопривідний кінь, здатний вивезти і в місті, і на помірному бездоріжжі. Але є і у нього типовий для більшості автомобілів недолік – «їсть багато». І це при всіх хитрощах виробника, який вклав чималі гроші в його алгоритм прямого впорскування. Може «багато» це і голосно сказано, але будь-який об’єм спожитого бензину завжди можна зменшити за рахунок установки ГБО.

Volkswagen Tiguan: 2-литровый мотор с кодом ССТА.Volkswagen Tiguan: 2-літровий мотор с кодом ССТА.
Volkswagen Tiguan: 2-літровий мотор с кодом ССТА.

Цей Tiguan агрегатується дволітровим 4 циліндровим мотором, який має код ССТА. А серед газобалонного обладнання, яке ми можемо запропонувати на цей мотор поки всього 2 варіанти: італійське Landi Renzo Direct і голландське Prins VSI-2.0 DI. І вибір на користь Prins був цілком закономірний, адже навіть при більшій вартості комплекту голландське ГБО гарантуєте заміщення бензину більше 95%. І це співвідношення дозволяє стверджувати, що окупність більш дорогого голландського комплекту цілком може наступити раніше, окупності більш дешевого польського ГБО. А в залежності від умов експлуатації, справжня економія з Prins почнеться менш ніж через рік після моменту установки, а можливо і раніше.

Volkswagen Tiguan: высокоскоростные газовые форсунки.Volkswagen Tiguan: високошвидкісні газові форсунки.
Volkswagen Tiguan: високошвидкісні газові форсунки.

Разом з цим преміальним ГБО на автомобіль були також встановлені тороідальний балон GREENGAS на 54 л і мультиклапан GREENGAS AT02, що гарантує максимальну безпеку системи. Балон зайняв місце запасного колеса в підпіллі багажника, а докатку власник в перспективі може і зовсім замінити на набір для швидкого ремонту шин. Так що від ГБО не постраждає навіть корисний об’єм багажника, а з таким запасом ходу (на сумарній заправці бензин + газ) автомобіль зможе без дозаправок проїхати близько 1000 км.

Volkswagen Tiguan: тороидальный баллон на 54 л.Volkswagen Tiguan: тороідальний балон на 54 л.
Volkswagen Tiguan: тороідальний балон на 54 л.

 

 • Алим 25 March 2020

  Здравствуйте, сколько стоить установка на тигуан 2013 года 2.0

  Ответить
 • Вероника 10 April 2020

  Добрый день! Распределенный впрыск, подбор оборудования согласно тех. характеристик. 1. Эконом - электроника STAG –GoFast (Польша), редуктор Tomasetto (Италия), форсунки Green Gas тип30 (Valtek, Италия). Ресурс работы форсунок 85-100тыс.км. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 54 л. Стоимость такой установки 12 900 грн 2. Стандарт – электроника STAG Q-box (Польша) , редуктор Tomasetto (Италия), высокоскоростные форсунки Hana (Корея). Ресурс работы форсунок 150-200тыс.км. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 54 л. Стоимость 15 300 грн. 3. Премиум – комплект Landi Renzo 4ц. пропан-бутан Omegas EVO. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 54 л. Стоимость 17 900 грн

  Ответить
 • влад 20 July 2021

  Скільки на сьогодні буде коштувати встановлення ГБО на Тігуан 2.0 tsi, 2016 р. Prince або Landi Renzo?

  Ответить
 • Вероника 21 July 2021

  В якому місті цікавить переобладнання?

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання