ХV МІЖНАРОДНИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ


8-9 вересня 2016 року в Києві на території НСК “Олімпійський” відбувся ХV Міжнародний Газовий Форум, який зібрав представників і прихильників світу ГБО на щорічну зустріч.

IMG_6386

Перша виставка такого формату пройшла в Україні в 2001 році. Основною метою її організаторів була популяризація використання газу в якості моторного палива, а також в комунальному та енергетичному господарстві.

«Світ зріджених і стиснених газів» – єдиний виставковий захід в Україні, присвячений питанням газового палива.

Цього року виставка традиційно зібрала близько сотні компаній з усього світу, які представляли своє газобалонне обладнання. Ми, будучи безперечним лідером українського ринку ГБО, так само взяли участь у виставці і представили повний асортимент найсучаснішого газобалонного обладнання.

IMG_6807 IMG_6823 IMG_6610

На стендах «Авто Газ Глобал» і Мережі автогазових СТО «Профігаз», які займали більшу частину виставкових площ, відвідувачі виставки змогли ознайомитися з найсучаснішим і високотехнологічним устаткуванням, отримати консультації по продукції у наших менеджерів і докладні відповіді на питання у технічних фахівців.

Серед новинок представленого обладнання були як незаперечні лідери в світі ГБО – STAG (Польща), Tomasetto (Італія), Valtek (Італія), які вже давно відомі клієнтам, так і безліч інших відомих світових виробників. Але найбільший інтерес відвідувачів викликала наша власна торгова марка GreenGas. Устаткування, представлене під брендом GreenGas випускається на заводах провідних світових виробників ГБО під суворим контролем, що дозволяє нам гарантувати високу якість пропонованої продукції. В асортименті торгової марки є весь спектр подкапотного обладнання, балони, мультиклапани, магістралі і все, що може знадобитися для якісного монтажу.

IMG_6289 IMG_6186IMG_6105

У перший день виставки ми провели 2 технічних семінари по газобалонному обладнанню для двигунів з безпосереднім впорскуванням. А так як ця тема на сьогоднішній день дуже актуальна, то в залі для конференцій зібралася величезна кількість бажаючих дізнатися секрети такого ГБО.

IMG_6360

Протягом двох днів роботи пройшло безліч ділових зустрічей з нашими постачальниками і партнерами, а за їх результатами ми можемо сміливо стверджувати, що незабаром розвиток ГБО вийде на новий виток. Це ж підтверджує і величезний інтерес споживачів до теми сучасного газобалонного обладнання, як єдиної реальної альтернативи знизити експлуатаційні витрати на автомобіль.

Також в рамках виставки відбулася презентація нашого нового дітища – інтернет-магазину, який прийшов на зміну застарілому онлайн-сервісу з продажу газобалонного обладнання. Новий інтернет-магазин ГБО створений на сучасній платформі, що дозволить значно спростити вибір товарів, прискорить оформлення замовлень, а це в свою чергу зробить процедуру покупки набагато комфортніше і ефективніше.

DSC_0500 DSC_0668 DSC_0887

Компанія «Авто Газ Глобал» і Мережа автогазових СТО «Профігаз» дякують організаторам за проведену виставку, а також висловлює подяку всім партнерам, які відвідали наші стенди. Тільки завдяки нашій плідній співпраці ми зможемо досягти нових висот у сфері переобладнання автомобілів на газ.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання